ביטוח לתרמילאים

לא משנה איפה בעולם, תמיד נהיה לצדכם ונעניק את השירות המקצועי והאישי ביותר

מידע חשוב והמלצות

היתרון עם סוכן

בואו נחשוב על זה רגע, יש לכם אפשרות להנות משירות אישי בטיול של סוכנות מובילה בתחום ובחינם! לא תקחו?

הנה 3 סיבות עיקריות לרכישה עם סוכן.

 • טיפול בתביעות – בכל החברות כולל פספורטכארד תדרשו להגיש תביעת ביטוח מסודרת בתביעות עבור ציוד אישי, ביטול טיסה, צד ג', כרטיס פספורטכארד לא פעל/ נאבד או בחברות אחרות ששילמתם לרופא מכספכם ועוד, כיף שיש סוכן אישי משלכם שמטפל בכך בזמן שמטיילים.

 • גב של סוכן – מול ספינה גדולה כמו חברת ביטוח.
  המון פעמים [יש המון פוסטים מפרגנים], אנחנו מסייעים בתביעות אפורות.

 • מענה לדברים ביום יום – כמו הארכה וקיצור הביטוח, שאלות, המלצה על רופא ועוד. תרוויחו ערוץ ישיר לכך בטיול.

מה חשוב לדעת שסוגרים ביטוח

מה חשוב לדעת שסוגרים ביטוח תרמילאים?

ישנם כ'כ הרבה אופציות והדברים לפעמים נראים מאוד דומים, אז מה באמת ההבדל שחשוב לדעת.

 • חברת חילוץ – חברת חילוץ הינה דבר משמעותי בכל מה שקשור לטיול תרמילאים.מי החברה המחלצת, האם יש לה קשרים להרים מסוק חילוץ באופן מהיר ומזורז בכל יעד ביבשת? האם היא מקצועית בצוות החילוץ? אלו הדברים החשובים ביותר בחברת חילוץ.היום חיליק מגנוס, מגן חילוץ ו-RescueOne הם חברות החילוץ שעובדות עם חברות הביטוח.
 • אפשרות הגשת תביעה מהירה ונוחה – נשמע מוזר בעידן המודרני של היום אבל תתפלאו לשמוע שיש לא מעט תקלות באפליקציות ובנגישות של המטיילים להגיש תביעה והאם התקבלה ומי מעדכן אותנו בזמן שאנחנו מטיילים איפה זה עומד ועוד.

 • איכות מוסר תשלומים – בפועל, זה החלק הכי חשוב במשוואה.חשוב לבחור חברה עמידה, חברה איכותית שיודעת לשלם ולא מחפשת איך "לא לשלם". לפעמים חוסכים $100 ברכישה ומסתבכים עם תביעה של $1,000.ה-DNA של חברת הביטוח צריך להיות טוב וזה שיודע לשלם. לכן רוכשים לפי המלצות ולא לפי המחיר בלבד. המחיר חשוב, אבל לא רק.
 • מענה אישי – טוב תראו זה לא הוגן להציג את זה, כי זה מה שאנחנו עושים אבל נגיד משהו קטן, סוג הטיול בצד הרפואי / בריאותי הוא באמת שונה שיש צד אישי ומקצועי שעוזר ומלווה בכל מה שאתם צריכים בטיול.
 • כיסויים רחבים – ברור שזה חשוב, היום רוב החברות מכסות דברים מאוד דומים אבל, יש עדיין דקויות שחשוב לדעת. יש חברת ביטוח שמעניקה כיסוי לטיפול חירום בשיניים עד $400 ויש חברה שמעניקה עד $1,500. בדקו היטב את הפוליסה.
 • אופן הפעלת הביטוח – נחמד שקל להפעיל ביטוח, שנוח ולא מסובך, שיש צד מעדכן על תהליך התביעה וההחזר הכספי. בדקו את זה גם בתהליך הרכישה.

למה אנחנו מכולם?

יש המון אפשרויות לרכישת ביטוח. על זה אין ויכוח, אבל כן תרשו לנו להציג למה דווקא אנחנו.

 • זה התחום שלנו
  אנחנו מתמחים בביטוח נסיעות למעלה מעשור, המשמעות היא שלצידכם עומד הסוכן המקצועי ביותר.
 • אנחנו המובילים ביותר
  רוצים סוכן שיהיה שם עבורכם בבעיות ובאישורים מיוחדים? כסוכנות ביטוח הגדולה בישראל בתחום, אנחנו הגב והכוח שלכם בתביעות ובהזזת הדברים בצורה היעילה ביותר.
 • עולם התביעות
  הסוכנות שלנו טיפלה כבר באלפי תביעות, אנחנו מקצועיים ויודעים בדיוק מה צריך כדי שתקבלו את מירב הכסף שמגיע ולהדריך ברגע האמת בחו"ל.
 • ידע זה כוח
  לא מעט פעמים יש שאלות בטיול, גנבו לי, עשו לי, האם צלילה מכוסה ועוד ועוד. שתשאלו אותנו את השאלות האלו בוואצאפ, מעבר לזמינות מדהימה, אתם תקבלו תשובות מקצועיות ונכונות והכי חשוב שטובות לכם כדי להוציא את המיטב. נדיר מאוד למצוא אותנו אומרים לכם: "לא יודעים, בודקים ומעדכנים מחר".
 • צוות מנצח
  בואו נדבר בכנות, כולנו בני אדם. אם חלילה סוכן חולה, בחופשה קצרה, עמוס בפניות אז לא תקבלו מענה? ברור שכן! יש את הסוכן האישי [טל ארז] ויש בנוסף את הצוות המדהים. כולנו זמינים לכם במקצועיות רבה וזה יתרון אדיר. השירות האישי שלכם מובטח לכם תמיד!
 • הפניה למקומות רפואה בעולם
  יש ברשותנו מאגר שירותי רפואה אדיר שעוזר למטיילים להגיע למקומות רפואה נפלאים בהמון מקומות. אין כיום חברה ובטח לא סוכן עם מאגר כמו שלנו שמתעדכן כל הזמן!
 • סיוע לאחר
  אם נדבר על צד נוסף, המטרה שלנו בחיים בין היתר היא לעשות טוב אחד לשני. הסוכנות שלנו תורמת בכל חודש 10% מרווחיה לעמותת "קראתי בכל לב" המדהימה שעוזרת למאות משפחות קשות יום. ברכישה איתנו אתם עוזרים לנו בתרומה לעמותה שמסייעת להמון משפחות.

מתלבטים?

אספנו בשבילכם יותר
מ-1000 המלצות

ואנחנו לא מגזימים

recommendations-first-image
recommendations-single-1 1/18
recommendations-single-2 2/18
recommendations-single-3 3/18
recommendations-single-4 4/18
recommendations-single-5 5/18
recommendations-single-6 6/18
recommendations-single-7 7/18
recommendations-single-8 8/18
recommendations-single-9 9/18
recommendations-single-10 10/18
recommendations-single-11 11/18
recommendations-single-12 12/18
recommendations-single-13 13/18
recommendations-single-14 14/18
recommendations-single-15 15/18
recommendations-single-16 16/18
recommendations-single-17 17/18
recommendations-single-18 18/18

השוואות ביטוח לתרמילאים

$3.2 ליום
$3.2 ליום
 • v-icon

  כיסוי ביטוח מהטובים ביותר בתחום

 • v-icon

  החזר כספי מהיר ביותר !

 • v-icon

  אפשרות להתייעץ עם רופא ישראלי

$4.2 ליום
$4.2 ליום
 • v-icon

  כרטיס אשראי נטען לתשלום מיידי לרופא

 • v-icon

  איכות מוסר תשלומים הטובה ביותר

 • v-icon

  שירות איתור מזוודה, כניסה לטרקלין ועוד !

$3 ליום
$3 ליום
 • v-icon

  כרטיס אשראי נטען - תשלום מיידי לרופא - כלל

 • v-icon

  איכות מוסר תשלומים הטובה ביותר - כלל

 • v-icon

  שירות איתור מזוודה, כניסה לטרקלין ועוד ! - כלל

$3.35
$3.35
 • v-icon

  כרטיס אשראי נטען - תשלום מיידי לרופא - הראל

 • v-icon

  איכות מוסר תשלומים הטובה ביותר - הראל

 • v-icon

  שירות איתור מזוודה, כניסה לטרקלין ועוד ! - הראל

כמה טיפים שכדאי לדעת

1
icon-tip-1
icon-tip-1

שירותי חילוץ והצלה

שירות חילוץ והצלה הוא אולי המרכיב העיקרי שנותן לכם ראש שקט בטרקים. בחרו חברת ביטוח שעובדת עם חברת חילוץ מוכחת, עם נסיון וכזו שיודעת לטפל בכל אירוע, בכל מקום.

2
icon-tip-2
icon-tip-2

ספורט אתגרי

בדקו מה נחשב ספורט אתגרי בכל חברת ביטוח. ההמלצה היא לעשות אתגרי לכל התקופה מראש למרות שניתן בחלק מהחברות להרחיב בהתראה של יום מחו"ל.
כך לא תצטרכו להתעסק בזה ותוכלו להיות ספונטניים ותמיד מכוסים.

3
icon-tip-3
icon-tip-3

כיסוי כבודה

במידה ומזוודה לא הגיעה בטיסה, חובה להביא אישור חברת תעופה עם מספר מעקב PIR שמאפשר לאתר אותה ולהתנהל מול חברת התעופה בעניין.

מה לגבי גניבות? תמיד להביא אישור משטרה ולשוחח איתנו כדי שנדריך בדברים שחשוב לדעת בנושא בהתאם למקרה שאירע לכם. לשים לב שלא להשאיר ציוד אישי ברכב! סכום הכיסוי נמוך מאוד במקרה זה.

4
icon-tip-4
icon-tip-4

מענה אישי

עד שלא קורה משהו, הכל נראה וורוד.
אבל שיש משהו משמעותי מבחינת תביעה או אירוע, אתם רוצים מישהו משלכם, שייקח אתכם יד ביד לטיפול יעיל בבריאות ובכסף שלכם ושלא לדבר על התחושה האישית שיש מישהו איתי באירוע ואני לא מול נציג "שלא אכפת לו".
איתנו תרגישו שיש אבא ואמא למוצר שרכשתם. בלי לשלם יותר כבר אמרנו?

טוב לדעת לפני

כן, לכל חברה יש את תקופת הביטוח שאליה היא מתחייבת וחשוב לוודא זאת טרם רכישת הביטוח.
סוכנות ביטוח Safe4You מבצעת הארכה של הפוליסה עבורכם ומסייעת בכל תהליך ההארכה באופן מהיר ונוח בזמן שאתם מטיילים.

לכמה זמן לעשות את הביטוח?
בפועל, תרמילאים נוסעים לטיול ממושך עם אפשרות "זרימה" בכל הקשור לחזרה לארץ.
ניתן לרכוש את הביטוח לתקופה וודאית בטיול ואז תוך כדי הטיול להאריך דרך הסוכן בוואצאפ בצורה נוחה וקלה. העניין החשוב הוא שזוהי אחריותכם לעדכן אותנו כי החלטתם להישאר בחו"ל.

חשבתם לרכוש ביטוח לתקופה ארוכה יותר מראש ואז לקצר? אפשרי אבל אם תהיה לכם תביעה בטיול, לא תוכלו לקבל הפרש עבור החזרה המוקדמת מלבד בחברת פספורטכארד וכלל ביטוח.

רוצים לטייל מעל חצי שנה?
בחלק מחברות הביטוח ישנה גמישות לנושא ובחלק יבדקו הרבה יותר את נושא התביעות שלכם, מצב רפואי, יעדים ועוד. דברו איתנו, בשביל זה אנחנו כאן! כדי לסייע בהחלטה בחירת חברת הביטוח הנכונה לכם.

תמיד ניתן לשוחח עם טל ארז הסוכן האישי ומנהל Safe4You ולקבל פרטים וליווי אישי לאורך הטיול בוואצאפ או בשיחה טלפונית. כמובן שבסיום הרכישה אנחנו שולחים מייל מסודר על התנהלות בעת רכישת הביטוח בהתאם לחברה שרכשתם ומצרפים את כל המספרים הנדרשים.

באופן כללי, בפספורטכארד יש כרטיס נטען באמצעותו משלמים עבור בעיה רפואית ויש לבקש להטעין את הכרטיס באמצעות וואצאפ או שיחה טלפונית למוקד ייעודי עבור כך.
במגדל והראל תצטרכו לשלם, להביא דוח רפואי וחשבונית ולהגיש [אפשר בזמן הטיול!] לקבלת החזר כספי מהיר.
בהפניקס, כמו האופציה של מגדל והראל או להשתמש באפשרות נוספת בה תזמינו תור לרופא באמצעות אפליקציה [מקבלים קישור ב-sms בסיום הרכישה] ואז הפניקס תשלם ישירות לרופא ללא צורך בתשלום מצידכם.
בכלל ביטוח, כמו מגדל והראל או אפשרות נוספת היא להשתמש בכרטיס אשראי דיגיטלי באמצעות אפליקציה [מקבלים קישור ב-sms בסיום הרכישה] לתשלום מיידי של כלל לרופא עד $300. זאת בהנחה שאתם נמצאים במקום רפואי שמאפשר תשלום דיגיטלי באמצעות הטלפון והשירות עובד [יש עם זה קצת תקלות וזה מוגבל ל-$300 לכל הטיול!]

בכל מקרה של אשפוז מעל 24 שעות, ניתוח מורכב ועוד, כל חברות הביטוח משלמות ישירות לבית החולים [יש מוקד חירום עבור כך שמסדיר את הנושא].

בתביעות ציוד הנושא מעט מורכב יותר וכל החברות הביטוח לא משלמות מייד [מלבד במקרה של איחור מזוודה], דורשים אישור משטרה אם מדובר בגניבה, מילוי מצידכם של טופס תביעה, רשימה של הציוד ורצוי גם עם קבלות ועוד. אנחנו כאן כדי לטפל לכם בתהליך התביעה ולמנוע סחבת בזמן הטיול.

כמובן שבמקרה של אבדת מזוודה או איחור מזוודה, נדרשים לספק אישור מצד חברת הביטוח לכך [במקרה אבדה דורשים גם אישור פיצוי או אי פיצוי מצד חברת התעופה עבור אבדת המזוודה]

תלוי.
בהפניקס, מגדל, הראל וכלל ניתן להוסיף ספורט אתגרי במהלך הטיול בהתראה של יום כאשר בהראל זה עד 4 פעמים בטיול בלבד.
פספורטכארד היחידה שדורשת אתגרי מראש לכל התקופה ובלי משחקים.

נושא האתגרי אולי חוסך כסף אם תעשו לפי התראה מראש אך עלול לגרום "לכאב ראש" לא קטן ומומלץ לעשות לכל התקופה אם ברוב הטיול תצטרכו את ההרחבה של ספורט אתגרי. הסיבה העיקרית היא שהמון פעמים תשכחו לעדכן על תוספת האתגרי וההחלטות הספונטניות תוך כדי הטיול [מזכירים שחייבים התראה של יום ולא ניתן להרחיב מהרגע להרגע].

ברוב חברות הביטוח, נדרש להרחיב אתגרי גם עבור טרק קטן או נסיעה ברכב 4×4 בכביש לא סלול ולכן בטיול תרמילאים אנחנו ממליצים לעשות מראש לכל התקופה.

קודם כל זה אותו מחיר אז כבר לא הפסדתם.
נשארת השאלה מה הרווחתם?:)

ניקח לדוגמה את פספורטכארד.
החברה הרי מטעינה כרטיס בהוצאות רפואיות או איחור מזוודה בלבד.
בתביעה על ציוד אישי, ביטול טיסה, צד ג', כרטיס לא עבד או נאבד ועוד ועוד צריך להגיש מסודר ולקבל החזר כספי וכיף שיש סוכן שמסייע בכך ומטפל בהכל בזמן שמטיילים.

הסיבה היותר חשובה היא "גב של סוכן" מול ספינה גדולה כמו חברת ביטוח.
המון פעמים [ויש המון פוסטים מפרגנים על כך], אנחנו מסייעים באישור תביעה מיוחד.

הסיבה שלישית היא מענה לדברים ביום יום כמו הארכה של ביטוח, קיצור, שאלות כלליות שכל הזמן צריך וכיף שיש ערוץ ישיר ומהיר לכך.

מי שעושה ללא סוכן, פשוט לא בדק את היתרונות אין משהו אחר:)

ראשית, כבר הרווחתם סוכן אישי לטיול שלכם שזמין לכל בעיה, שאלה או תביעה:)

דבר שני ולא פחות חשוב, הפוליסה יחד עם מספרי החירום של חברת הביטוח, סוכן אישי לטיול בוואצאפ וכל אישורי הביטוח נשלחים בצורה מסודרת למייל שרשמתם במעמד הפקת הביטוח.

hp-claims-icon-3

כתבות שאולי יעניינו אותך

טיולים קובה

ותה מנק הבקיץ אפאח דלאמת יבש, כאנה ניצאחו נמרגי שהכים תוק, הדש שנרא התידם הכייר וק.

קרא עוד
למה צריך ביטוח בריאות בישראל?

הסיבה לרכישת ביטוח בריאות פרטי הינה להעניק פתרונות כאשר הרפואה הציבורית לא מספקת לנו פתרון.

קרא עוד
הארכת ביטוח – מה חשוב לדעת

מטיילים רבים נאלצים להאריך את ביטוח הנסיעות לחו"ל שלהם בזמן השהות בחו"ל.
לרוב עניין זה מצוי בקרב תרמילאים או מטיילים הנוסעים לעבוד בחו"ל.

קרא עוד

תפריט נגישות