מחשבון דמי ניהול פנסיה

Safe4You

זה הרבה יותר פשוט ממה שנדמה לכם, ניהול הפנסיה שלכם זה דבר כה חשוב ומציאת המקום הנכון שינהל לכם את דמי הפנסיה וזה מתחיל מחשיפה. אתם צריכים קודם כל להכיר את ההצעות השונות, מה השוק מציע מבחינת ניהול פנסיה, ומה בעל ערך עבורכם, דרך מחשבון דמי ניהול פנסיה תוכלו להבין את איך הדברים מתהווים ועל פי סוגי הניהול כמה יכול לעלות לכם השירות הזה ממקורות שונים.

מהם דמי ניהול פנסיה

דמי הניהול הם המחיר שאתם משלמים לגופים אשר מנהלים לכם את חסכונות הפנסיה. היום כל מי שחוסך פנסיה משלם גם עבור ניהול החשבון שלו. דמי הניהול הם אחוזים אשר נלקחים מתוך החיסכון שנצבר עד כה וגם אחוזים שנלקחים מתוך ההפקדות החודשיות המבוצעות לתוך החיסכון של הפנסיה.

מהו מחשבון דמי ניהול פנסיה

מחשבון דמי ניהול מציג את דמי הניהול שמציעים הגופים המוסדיים השונים בישראל בתחום החיסכון והפנסיה. מטרת המחשבון היא שתוכלו לעשות השוואה בין דמי הניהול המוצעים מהחברות וכך להוזיל אותם. בנוסף, כבר דרך המחשבון ניתן להצטרף לאחת החברות המוצגות שם.

השימוש במחשבון דמי ניהול פנסיה

המחשבון עובד בדרך כזו שאתם נכנסים ומבצעים עבורכם השוואה עלפי הנתונים שאתם מכניסים למחשבון. עליכם יהיה לבחור את סוג החסכונות הפנסיונים שלכם והלא פנסיונים שלכם, להכניס פרטים אישיים רלוונטי ולאחר מכן תוצג בפניכם ההשוואה.

הדרך הנוחה ביותר

תוכלו להיכנס למרחב האינטרנט ולמצוא המון מחשבוני דמי ניהול פנסיה שונים, תוכלו לעשות מחקר ולבצע השוואות ולנסות להבין כל המידע הזה משהו שיסייע לכם בתהליך. אך יש דרך נוחה יותר, safe4you יכולים לעשות את כל זה בשבילכם, להנגיש את המידע ולעבור אתכם את כל התהליך ביחד, תוך כדי הם זמינים ונגישים לכל שאלה וסיוע שתזדקקו.

רוצה שנציג יחזור אליך?

תעשו מה שמתאים לכם

יש המון אופציות שונות ומגוונות לרשותכם, בכל קטגוריה תמצאו עוד פיצולים לקטגוריות נוספות, בתהליך של הבחירה מי הגוף שינהל את הפנסיה לכם, תחשבו מה נראה לכם המתאים ביותר לצרכים שלכם, אל תהססו להתייעץ ולחפש המלצות שיתנו לכם הכוונה ובכך תעשו את הבחירה הטובה ביותר בשבילכם.

תפריט נגישות