ביטוח בריאות פרטי

Safe4You

הרבה מאוד אנשים מוצאים את עצמם היום רוכשים ביטוח בריאות פרטי, בנוסף לביטוח הבריאות הממלכתי. מטרת הבחירה הזו לתת מענה במקרים שיזדקקו לטיפולים רפואיים מיוחדים, תרופות שאינן בסל התרופות, ניתוחים בארצות אחרות ועוד הרבה סיטואציות וצרכים שונים. לפני שתרכשו ביטוח בריאות, חשוב שתכירו את המושג, ואיך בדיוק הוא יכול לעזור לכם.

כיסויים במסגרת ביטוח בריאות פרטי

כמובן שכל ביטוח מחברות ביטוח שונות מכסה דברים שונים, תוכלו תמיד לעשות השוואת ביטוח בריאות בין החברות ולוודא בעצמכם. ובכל זאת יש דברים סטנדרטים שניתן למצוא בביטוח פרטי.

  • ניתוחים בארץ ובחו״ל – במסגרת ביטוח בריאות נכנסים הרבה פעמים ניתוחים מורכבים שאולי תצטרכו לעשות, גם ניתוחים שאולי תצטרכו לעבור בארץ זרה, הביטוח הזה יכול לכסות ולעזור לכם במקרים האלו.
  • השתלות – כמובן שאף אחד לא רוצה להגיע לשם, אך השתלות זה דבר שעלולים להצטרך במהלך חיינו וביטוח הבריאות הפרטי נועד גם עבור מקרים אלו.
  • תרופות מחוץ לסל – המון תרופות חשובות לצערנו לא נמצאות בסל הבריאות הרגיל, אך דרך הביטוח הפרטי נכנסות המון תרופות נוספות שיקלו על רכישות התרופות העתידיות שאולי תצטרכו לעשות .
  • טיפולי שיניים – טיפולי שיניים דרך ביטוח בריאות פרטי זה מענה חשוב מאוד, אנשים רבים זקוקים למענה הזה והביטחון שהביטוח מספק בנושא עוזר לעבור את הטיפולים החשובים האלו הרבה יותר בנחת.
  • תאונות אישיות ומחלות קשות – מדובר בדברים שאולי לא יקרו, אך אם הם יקרו זו תהיה חוויה קשה מכל הבחינות, לעשות ביטוח פרטי יעזור לכם משמעותית במצב של מחלה קשה או תאונה אישית ותגן עליכן כלכלית מבחינת ההתנהלות כולה.

פה יעשו לכם סדר

על הסוכנות safe4you אולי כבר שמעתם, מדובר בסוכנות אשר משתפת פעולה חברות ביטוח ונותנת לכם מענה בכל מה שקשור לרכישות הביטוחים השונים. לסוכנות הזו יש שירות יוצא דופן, עם יחס אישי ודאגה לאינטרסים שלכם, דרכם תוכלו לרכוש ביטוח בריאות וביטוחים אחרים באופן מסודר ונוח, זהו המענה האולטימטיבי כשתזדקקו לביטוח.

ביטוח בריאות פרטי נוסף על הביטוח הקיים

אם אתם לא בטוחים מה זה ביטוח בריאות, חשוב שלפני שתכנסו לביטוח בריאות פרטי, תכירו את מה שביטוח הבריאות הממלכתי מציע לכם, כך תוכלו להבין את ההבדל והתוספות שהביטוח הפרטי מביא. ברכישת פוליסת הביטוח הפרטי, הפוליסה מחייבת עמידה בתנאים מסוימים בכדי לוודא שכל הצדדים מוגנים והכל נעשה בצורה הוגנת וטובה עבור כולם.

רוצה שנציג יחזור אליך?

תפריט נגישות