דמי ניהול קרן פנסיה

Safe4You

מלבד הצטברות הפנסיה, חשוב להכיר גם את הצד הנוסף במשוואה, ניהול קרן הפנסיה שלנו. בכדי שכספי הפנסיה יועברו בצורה מסודרת, ובנוסף יוכלו לגדול במהירות עם השקעות שונות, אנו נותנים את האחריות לגוף שאחראי בניהול קרן הפנסיה אשר דואג שהכל יעבוד כמו שצריך. כמובן שזה שירות חשוב מאוד והוא אינו כולל בתוכנית, וצריך לשלם את דמי הניהול בכדי לוודא שהכל יעשה כראוי ובצורה הנוחה והמתאימה לכם.

מהם דמי ניהול קרן פנסיה

הכסף שאנו מפרישים לקרן הפנסיה לא פשוט נצבר עד לפרישה, היום קרנות פנסיה מנוהלות על ידי סוכנות ביטוח או בתי השקעות, אשר בנוסף לצבירת הפנסיה, גם מנהלות את הכספים ודואגות להשקעות שמובילות לתשואות גבוהות בסיכון נמוך ככל הניתן. ולכן, עבור שירותים אלו אנו משלמים דמי ניהול קרן פנסיה בכדי שכספינו ינוהלו היטב.

גובה דמי ניהול הפנסיה

גובה דמי ניהול הפנסיה נאסף מכמה פרמטרים, ישנה עמלה על כל הפקדה חודשית לקרן הפנסיה, וישנה עמלה על הסכום שנצבר עד כה בכל חודש בקופת החיסכון. המדינה קבעה רף מקסימלי שמגן עלינו, של דמי ניהול מותרים עד שישה אחוזי עמלת הפקדה וחצי אחוז עמלת צבירה.

סוכנות הביטוח שאתם חייבים להכיר

במקום להצטרך להתמודד עם כל הפרוצדורה הזו לבדכם, סוכנות safe4you מציעה לכם מגוון שירותים בתחום הביטוח. הם ממש כמו עוזר אישי, הם מנהלים את הקשר מול חברות הביטוח ועוזרים לכם במענה וסיוע לכל אורך הדרך. גם ברכישת הביטוח הם שם וגם לאחר מכן אם יש לכם עוד שאלות ובירורים, טיפול בבעיות ודברים נוספים, הם כאן לרשותכם.

מה משפיע על דמי הניהול

כשאנחנו מתחילים עבודה חדשה ניתן להפריש לקרן הפנסיה הקיימת או לפתוח חדשה דרך מקום העבודה החדש, במידה ובחרתם על מקום חדש, יכול להיות שדמי הניהול ישתנו. בנוסף לכך, גם גובה ההפקדה והצבירה משפיע על דמי הניהול , זאת מכיוון שמדובר בלקיחת אחוזים מתוך ההפקדות והצבירה.

תמיד אפשר לשנות

גם אם גיליתם שאתם משלמים לטעמכם יותר מידי דמי ניהול בלי לקבל תשואות גבוהות, תמיד אתם יכולים להעביר את הכספים שלכם למקום אחר עד גיל הפרישה. אתם לא מחויבים למקום אחד, תעשו את הבירורים שלכם ותגיעו להחלטה הנכונה בשבילכם.

רוצה שנציג יחזור אליך?

תפריט נגישות