אודות

יתרונות

אם עוד לא יצא לכם לעשות ביטוח דרך הסוכנות שלנו, אתם בטח שואלים את עצמכם – למה כולם מדברים על הסוכנות הזאת? למה השירות שלה נחשב יוצא דופן? למה האפליקציה שלה כל כך מיוחדת? איזה שירות אפשר לקבל שסוכנות או חברות ביטוח אחרות לא יציעו לי? התשובה היא, השירות שלנו הוא ברמה המקצועית הכי גבוהה שיש. אנחנו כאן לדאוג לאינטרסים שלך, הלקוח, תוך מתן דגש על שירות אישי וטיפול מהיר ומיידי עבורכם. הסוכנות שלנו מתחייבת לתת את המענה האולטימטיבי לכל מקרה שבו תזדקקו לביטוח.

היתרון הגדול שלנו הוא שאנחנו לא גובים מכם תשלום בשום מקרה. חברת הביטוח היא זו שמשלמת לסוכנות שלנו, בצורה כזאת אתם רק מרוויחים. כלומר, חברות הביטוח מספקות לכם מוקד חירום שנותן מענה חירומי בלבד, למשל אם אתם זקוקים לתשלום עקב אשפוז בחו״ל או הקפצה של מוקד חירום. השירות הזה קיים בפוליסה שלכם, אבל מוקד החירום אינו מספק לכם מענה למצבים רבים אחרים אשר עלולים להתרחש כמו טיפול בתביעות או שאלות דחופות על כיסויי הפוליסה שלא יתנו לכם על ידי נציג באופן אישי.

שירותים שאנחנו מציעים

נציג אישי-

כל מבוטח שלנו מקבל מייל ומספר טלפון של נציג אישי. עם הנציג ניתן ליצור קשר בנוגע לכל שאלה או עניין בזמן השהות בחו״ל. הנציג גם משמש כאיש קשר לקרובי המשפחה הנמצאים בישראל. ניתן לקבל מענה לטווח רחב של נושאים. החל מאיך להתנהל במקרה של חבלה בשיניים ועד שאלות כמו האם צלילה מכוסה בפוליסה. 

טיפול בתביעות-

אנחנו מטפלים עבורכם בתביעות. כל מה שתצטרכו לעשות זה לשלוח לנו את המסמכים ומכאן אנחנו ממשיכים בטיפול בתביעה עבורכם עוד בזמן הטיול.

אפליקציה ייחודית-

לסוכנות שלנו יש אפליקציה המציעה אופציות רבות המאפשרות טיפול מקיף ויעיל לכל מבוטח. תוכלו למצוא שם צ׳ט עם נציג, מציאת שירותי רפואה בסביבתכם בטיול, אפשרות שליחת מיקום ללא אינטרנט, מציאת מספרי חירום של משטרה ואמבולנס בכל מדינה ועוד.

צ׳אט עם רופא-

דרך האפליקציה תוכלו לשוחח עם רופא און-ליין ולהתייעץ איתו לגבי בעיות או אירועים רפואיים בזמן הטיול.

מי אנחנו

אנחנו סוכנות לביטוח שהוקמה בשנת 2005 ברשותו של סוכן הביטוח איציק ארז, המתמחה בתחום ביטוחי נסיעות לחו״ל. הסוכנות עובדת בשיתוף פעולה עם חברות הביטוח המובילות ביותר בשוק ונותנת מענה אישי לכל מבוטח בעת החופשה, החל מטיפול בתביעות ועד מתן מענה לכל שאלה בעת השהות בארץ זרה.
הסוכנות צברה לעצמה מוניטין של מומחיות בתחום ביטוחי הנסיעות לחו״ל. מוניטין זה הגיע בזכות הלקוחות שלנו, שיודעים שבמידת הצורך נלחם עבורם שיקבלו את המגיע להם מחברות הביטוח.
שירותי חברת הביטוח בה נעשית הפוליסה עומדת לרשותכם תמיד ללא קשר, אנחנו מספקים שירותים נוספים במימד האישי ונותנים לכם גב מול חברות הביטוח.

בין הלקוחות שלנו ניתן למצוא חברות מסחריות, אגודות ספורט, עיריות, בתי אב פרטיים, תרמילאים, ספורטאים מקצוענים, אנשי עסקים, נופשי סקי, משפחות ועוד.

כתבות שייענינו אותך

אפליקציית Safe4You הורידו עכשיו!

תפריט נגישות

השאירו מספר טלפון

תקבעו מועד מתאים ונחזור אליכם בהקדם!

השאירו מספר טלפון

ואנחנו ניצור קשר בהקדם האפשרי!

השאירו מספר טלפון

ואנחנו ניצור קשר בהקדם האפשרי