ביטוח ביטול נסיעה

Safe4You

ביטוח ביטול טיסה מכל הסוגים

אם אתם מתכננים חופשה, ואז קורה משהו בלתי צפוי שבגללו לא תוכלו לצאת אליה, חשוב להכיר ולעשות ביטוח ביטל טיסה.

הרבה פעמים יוצאים גם לחופשות והרפתקאות ספונטניות, בשביל המחיר או בגלל החשק, ואם אתם נאלצים לבטל אתם או מאבדים המון כסף או שגובים מכם הרבה כסף על הביטול. ביטוח ביטול טיסה זה אחד הדברים החשובים שאתם רוצים לזכור לעשות כשתתכננו את החופשה הבאה שלכם.

הרבה אפשרויות של ביטוח ביטול טיסה

אתם יכולים לעשות בטיוח לביטול טיסה בקלות רבה מכיוון שהמון חברות מציעות את הביטוח הזה. ישנן חברות ביטוח ביטול טיסה רבות, לכן אתם יכולים להיות בטוחים שלא תהיה בעיה למצוא איפה לעשות את הביטוח לביטול הטיסה. מכיוון שיש כל כך הרבה אפשרויות מדובר במחירים נוחים לכיס, ותוכלו להשוות ולראות בעצמכם איפה הכי משתלם.

מה הביטוח הזה מכסה?

ביטוח ביטול טיסה מכסה את הוצאות הטיסה או חבילת הנופש שרכשתם, כולל השירותים התיירותיים הנוספים אם נרכשו כחבילה יחד. השירותים הנוספים שהביטוחים השונים שתמצאו יכולים לכסות כוללים את המלון, רכב שכור, כרטיסי הופעות, כרטיסי רכבת או טיסות פנים ועוד הרבה דברים שונים, הכל תלוי כמובן בחבילת הביטוח שתרכשו.

גם ברגע האחרון

גם ממש לקראת הטיסה שלכם, בדרך כלל עד שתיים עשרה שעות לפני ההמראה עצמה, עדיין יש באפשרותכם לרכוש את הביטוח לביטול טיסה ולהיות בראש שקט. לא משנה מאיזו סיבה, הכל מתקבל על הדעת, העיקר הוא לעשות את הביטוח לביטול טיסה בכדי לחסוך לעצמכם עלויות מיותרות שבקלות אתם יכולים להימנע מהן.

זה לא תחליף לביטוח רפואי

כאשר אתם טסים, בטח אתם מכירים את נוהל רכישת הביטוח הרפואי, חשוב להבין שביטוח ביטול טיסה הוא ביטוח נפרד ולא מהווה תחליף לביטוח הבריאות הרפואי שצריך לעשות לקראת הטיסה שלכם.

סוכנות שאתם חייבים להכיר

אם עוד לא נתקלתם בsafe4you, הגיעה השעה, מדובר בסוכנות שעובדת בשיתוף פעולה עם חברות ביטוח מובילות, והיא נותנת מענה אישי עבור כל מבוטח במהלך החופשה שלו, החל מטיפול ישיר בתביעות ועד למענה על שאלות שיש לכם במהלך החופשה. זו סוכנות שתעשה לכם סדר בכל התהליך, תסייע לכל בכל הביטוחים וההתנהלות עם הבירוקרטיה.

רוצה שנציג יחזור אליך?

אל תשכחו לבצע ביטוח ביטול טיסה

כמובן שמדובר במצב לא נעים, אף אחד לא רוצה לבטל את החופשה אליה עמד לצאת, גם עם ביטוח יש הפסדים, אך הביטוח לביטול טיסה מאפשר לכם לקבל את הרוב הכסף שחשבתם שאבד, ולהיות מוגנים במצבים השונים שאין לדעת שיגיעו. תהיו חכמים וכמו כל ביטוח אחר שחשוב לעשות, גם הביטוח הזה הוא ביטוח חשוב ובסיסי לפני שאתם טסים.


אפליקציית Safe4You הורידו עכשיו!

תפריט נגישות