ביטוח לתרמילאים הראל

היתרונות ברכישה דרכינו

  • policy-advantages-first-icon

  • policy-advantages-second-icon

  • policy-advantages-third-icon

  • policy-advantages-fourth-icon

עלות:

$3.35

עלות: $3.35

עלות:

$3.35

עלות: $3.35

טוב לדעת לפני

קודם כל זה אותו מחיר אז כבר לא הפסדתם.
נשארת השאלה מה הרווחתם?:)

הראל מאפשרת להגיש תביעה רפואית באפליקציה עד 4,000 ש"ח.
בתביעה על ציוד אישי, ביטול טיסה, צד ג', תביעה מעל סכום זה או משהו הסתבך באפליקציה ו/או לא מאושר צריך להגיש מסודר ולקבל החזר כספי וכיף שיש סוכן שמסייע בכך ומטפל בהכל בזמן שמטיילים.

הסיבה היותר חשובה היא "גב של סוכן" מול ספינה גדולה כמו חברת ביטוח.
המון פעמים [ויש המון פוסטים מפרגנים על כך], אנחנו מסייעים באישור תביעה מיוחד.

הסיבה השלישית היא מענה לדברים ביום יום כמו הארכה של ביטוח, קיצור, שאלות כלליות שכל הזמן צריך וכיף שיש ערוץ ישיר ומהיר לכך.

מי שעושה ללא סוכן, פשוט לא בדק את היתרונות אין משהו אחר:)

בשלב זה ניתן לרכוש את הביטוח ל-180 ימים בלבד. במידה וישנו צורך בהארכת הביטוח, יש ליצור עימנו קשר ולבקש הארכה לכמות הימים שאתם מעוניינים בה.
אישור / סירוב הארכת הביטוח ייעשה בהתאם להחלטת חברת הביטוח לאחר בחינת יעד הנסיעה, מצב התביעות, מצב רפואי ועוד ואנחנו כמובן מסייעים בכל התהליך.

חשוב להגיד, הראל נחשבת לחברת ביטוח שמאפשרת הארכה של הפוליסה לתרמילאים ולא מעוניינת חלילה לסרב ולהשאיר מבוטח ללא כיסוי ביטוחי אבל היא כן נחשבת לחברת ביטוח שבודקת את הדברים בצורה יותר מקפידה מאוד. היא בוחנת תביעות שהיו, יעדים מתוכננים ואז מחליטה בהתאם לכך אם נכון לה להמשיך את ההתקשרות עם המבוטח.

איך עובד עניין הארכה או קיצור הביטוח? יש לפנות לסוכן האישי ולבקש להאריך את הביטוח או לקצר אותו.
בעת הארכה תשלמו את המחיר היומי כפול מס' ימים שהוארכו ובמקרה קיצור, תקבלו זיכוי של המחיר היומי כפול מס' ימים שקוצרו אבל רק בתנאי שלא הייתה לכם תביעה כלפי חברת הביטוח במהלך הטיול.
אל דאגה! בסיום רכישה מקבלים מייל מסודר עם מספרי חירום וגם וואצאפ ייעודי של סוכן והסבר מסודר.

מדינות מסויימות דורשות לראות אישור מסודר באנגלית לכך שיש לכם ביטוח נסיעות, אנחנו כמובן דואגים לספק לכם אישור שכזה באנגלית בצורה מסודרת ומקצועית ושולחים אישור למייל שמספק כל יעד אליו תגיעו!

כן! עד 4 פעמים בטיול בהתראה של יום לפחות

נעשה סדר:)
איחור מזוודה – תשלום מיידי באמצעות אפליקציה.

הוצאות רפואיות – מקבלים $300 מיידי לאשראי באמצעות האפליקציה ולאחר הטיפול אם עלה יותר מ-$300 משלימים לכם את ההפרש [לאחר צירוף קבלה ודוח רפואי]. אם הטיפול עלה פחות, תחוייבו על ההפרש.

ביטול נסיעה וגניבת ציוד אישי – תשלום עד 14 ימים [אנחנו מסייעים ומטפלים עבורכם בתהליך תביעה מסוג זה.

אשפוז מעל 24 שעות – מדובר בסכומים גבוהים ולכן הראל משלמת ישירות לספק הרפואי בחו"ל [יוצרים קשר עם מוקד החירום].

facebook-icon

לקוחות מספרים

טל סמולר

היי חברים אני רוצה להמליץ בחום לכל מי שבכלל מתלבט איפה לסגור ביטוח נסיעות על סוכנות סייפוריו המדהימים ועל הסוכן המהמם טל ארז בפרט שדאג להפוך עולמות כדי לעזור לנו בכל דבר שרק היינו צריכות. חברה שלי עברה תאונה בקוסקו דאגו להחזיר אותה הביתה בטיסה בהקדם האפשרי ובבטחה ומיותר לציין שהיא לא שילמה אגורה השתתפות עצמית. בנוסף אני אושפזתי לילה והחברה הפכה עולמות ויצרה קשר עם בית החולים ודאגה להכל ולהסדר התשלום באותו הרגע, לאחר מכן אפילו שהיתה לי תביעה טל דאג לזה שכן יאריכו לי את הביטוח. אז חברים כל מי שסוגר ביטוח עם מגדל דרך אתם יכולים להיות רגועים ולישון בשקט הם ידאגו לכל שתצטרכו

star-blue-dark star-blue-dark star-blue-dark star-blue-dark star-blue-dark

טופז צור

אני עברתי את הטיול שלי עם סייפוריו ולא יכולתי לבקש סוכנים יותר מושלמים מהם. הם דאגו לי בכניסה לבית החולים בשיחות אוןליין עם האפליקציה הגאונית שלהם. הם דאגו לי שנגמר לי הביטוח והייתי צריכה לחדש חמש דק לפני כניסה לאמזונס. פשוט לא הפסיקו לדאוג לי עד שקיבלתי כל שקל לגבי התביעות שלי. מדהימים

star-blue-dark star-blue-dark star-blue-dark star-blue-dark star-blue-dark

מירב בלום

אני ובעלי כבר חזרנו מהטיול אבל במהלכה הדרכונים האהובים שלנו נגנבו (הפחד של כל מטייל!) מהרגע שזה קרה חברת ביטוח "מגדל" עזרו לנו ותוך שבועות בודדים משחזרנו לארץ החזירו לנו את הכסף על החידוש. רכשנו ביטוח דרך סייפוריו והתנהלנו מול הסוכן טל ארז. בן אדם מקסים שזמין כל הטיול בוואטסטפ. לא מובן מאליו

star-blue-dark star-blue-dark star-blue-dark star-blue-dark star-blue-dark

רז לנדסברגר

אני עשיתי ביטוח דרכם ולמרבה המזל לא נזקקתי להם לסיוע רפואי אבל כן נעזרתי בהם כדי לתבוע על אבדן ציוד במהלך הטיול ודאגו לי לכל התהליך מול מגדל, אני רק הגשתי טפסים ומסמכים וחיכיתי עד שהזיכוי הכספי הופיע בחשבון. בנוסף טיפלו לי בנושא הארכת הביטוח

star-blue-dark star-blue-dark star-blue-dark star-blue-dark star-blue-dark

לונלי פלג

חברים !! תודה רבה שאתם דואגים לביטוח נסיעות שלי בזמן שאני מטייל במזרח. באמת שירות אישי, מהיר, כיפי, וסופר מקצועי – ובנוסף שמחתי להכיר חברים חדשים Safe4you & טל ! ממליץ בחום.

star-blue-dark star-blue-dark star-blue-dark star-blue-dark star-blue-dark

נטע אסייג

האמת שאני בדרך כלל סוגר ביטוח ודברים לבד כי תמיד חשבתי שסוכן עולה יותר. הפעם הייתי חייב ייעוץ מקצועי לטיול הגדול ואי אפשר היה להתעלם מההמלצות עליכם אז פניתי גם:) בזכותכם כל הטיול בכל הקשור לביטוח היה פשוט ונוח. תמיד קיבלתי תשובות איך לפעול ומה לעשות, כל התביעות שולמו, הארכת הפוליסה פעמיים בתוך שניה. ממליץ בחום, פשוט אין עליכם!

star-blue-dark star-blue-dark star-blue-dark star-blue-dark star-blue-dark

דן כץ

אנחנו משפחה שיצאה לשליחות קצרת טווח של כמה חודשים בהודו, טל והצוות טיפלו לנו בכל מה שהיינו צריכים, תביעות שנדרשנו, הארכה לביטוח, וזמינות נהדרת! תודה על השירות הנפלא!

star-blue-dark star-blue-dark star-blue-dark star-blue-dark star-blue-dark
arrow-right-blue-dark
arrow-left-blue-darks
hp-claims-icon-3

תפריט נגישות