הפעלת ביטוח פספורטכארד

Safe4You

איך משתמשים בביטוח?

רכשתם ביטוח נסיעות לחו"ל, שילמתם ממיטב כספכם עבור הביטוח, איך זה עובד כעת ואיך משתמשים בפוליסת הביטוח שרכשתם כאשר יש צורך להפעיל בחו"ל? סוכנות ביטוח SAFE4YOU תעשה לכם סדר בכל הקשור לביטוח נסיעות פספורטכארד.

תביעה רפואית

צריכים רופא בחו"ל? פנו למוקד הסיוע של פספורטכארד ובקשו להטעין את כרטיס הפספורטכארד שברשותכם. ניתן לעשות זאת ב-3 דרכים הפועלים 24-7:
1. וואצאפ מהיר במספר 972-50678544 או לחצו כאן
2. הורדת אפליקציה Passportcard Pocket [מומלץ להיכנס ולהירשם טרם הנסיעה].
3. טלפון חירום: 972-9-8920930

אבדה / גניבת מזוודה

אבדה או גניבת של מזוודה/ מוצ'ילה הינה דבר מבאס, במידה ורכשתם כיסוי עבור כך, תוכלו להגיש תביעה.
אנחנו בסוכנות SAFE4YOU מטפלים עבור מבוטחינו בתהליך הגשת התביעה, דברו איתנו במהלך אירוע כלשהו חלילה ונסייע מהתחלת התהליך ועד סופו.
באופן כללי, אבדה או גניבה של ציוד אישי מחייבת אישור משטרה בחו"ל עבור כך. בנוסף מומלץ / רצוי לספק חשבונית עבור הפריט שנגנב על מנת שלא יורידו בלאי ו/או ירד מעט בלאי. מכאן אנחנו ממשיכים בתהליך הגשת התביעה עבורכם.

איחור מזוודה

קורה, מבאס אבל הכל בסדר, רוב המזוודות נמצאות בסופו של דבר. מגיע לכם פיצוי של $150 לקניית דברים חיוניים כדי להסתדר.
1. יש לגשת לדלפק חברת התעופה ולבקש אישור עבור האיחור מזוודה.
לשים לב, במידה ואתם זוג או יותר, לוודא שכל השמות מופיעים באישור וכמות התיקים הרשומה נכונה בהתאם לכמות הנוסעים שרשומים בטופס.
2. את האישור יש לשלוח באפליקציה או במספר הוואצאפ של פספורטכארד הרשום מעלה והכרטיס יוטען מיידית.

אבדת מזוודה ע"י חברת תעופה

ראשית, יש כיסוי במידה ורכשתם כיסוי "כבודה" בפוליסה שלכם.
מצד שני, חשוב להגיד, מי שאחראית לנושא הזה היא חברת התעופה שלכם שאיבדה את המזוודה [שלא יקרה]. לרוב לוקח לחברת התעופה כ-3 שבועות עד שהיא מאשרת שאכן איבדה את המזוודה, מכאן אתם צריכים לספק מהם אישור פיצוי או אי פיצוי מצדם עבור אבדת המזוודה ואז חברת הביטוח פספורטכארד נכנסת לתמונה ומשלימה את ההפרש היחסי בין ערך המזוודה לבין הפיצוי שנתנה חברת הביטוח [בהתאם לסכום הכיסוי בפוליסה ]. אנחנו כסוכן מגישים לכם את התביעה ומסייעים כמובן.

הטסה או חילוץ

יש מוקד חירום שמטפל במקרה מסוג זה וזה בדיוק התפקיד שלו, מומלץ מאוד ליידע אותנו כדי שנפעיל את הלחצים, הקשרים וכל הנדרש כדי לשוחח עם הגורמים הרלוונטים בחברת הביטוח שבסוף היא ספינה גדולה ויש לה עוד מקרי חירום נוספים [מן הסתם וזה בסדר].

מקשים עליכם? הכרטיס לא פעל או כל תביעה אחרת

דברו איתנו ונעשה הכל כדי לסייע לכם! הרי רכשתם ביטוח נסיעות אצל הסוכן המוביל של פספורטכארד בישראל.וואצאפ מהיר : 972-544848334+ או לחצו כאן
טלפון: 972-3-940-0033+
לצ'אט מהיר עם נציגי הסוכנות לחצו כאן.

במידה ויש לכם תביעת ביטוח שהיא שונה, כמו ביטול /קיצור נסיעה, צד ג' וכו'. גם בכך אנחנו נטפל עבורכם ונסייע בתהליך הגשת התביעה.
צרו איתנו קשר, ומכאן נתחיל ליווי אישי מהגשת התביעה ועד קבלת ההחזר הכספי בהתאם לתנאי הפוליסה.
בשורה תחתונה, יש לכם תמיד סוכן אישי לשוחח איתו, לשאול שאלות, להבין איך דברים עובדים ומישהו שבצד שלכם לכל בעיה או שאלה.
הלוואי ולא תצטרכו, תעשו חיים וסעו בראש שקט, אנחנו אתכם.

תפריט נגישות