ביטוח נוודים | תאילנד

ביטוח נסיעות לנוודים שלנו בתאילנד

עולם הנוודות לתיאלנד לגמרי בשיא, אנשים פרטים ומשפחות רבות שבוחרות ביעד הזה להמשיך את החיים קצת אחרת ולשלב את העבודה וחיי המשפחה במקום יותר שקט וזול עם קהילה ישראלית שרק מתפתחת כל הזמן.

אנחנו בסוכנות ביטוח Safe4You מבינים את הצורך הזה ואת הרצון שלכם לטייל בראש שקט ולדעת שיש לכם ולקרוביכם כיסוי רפואי מקיף, ללא פשרות, ללא השתתפות עצמית ולצאת למסע בלי דאגות בעניין הביטוח.

הסוכנות שלנו מבטחת אלפי נוודים דיגיטליים ומשפחות בשלבי רילוקשיין ומציעה מחיר מדהים [תבדקו אותנו], ביטוח לתקופות ארוכות במיוחד והכי חשוב, שירות אישי ומקצועי של סוכן שמלווה ומטפל בכל תביעה או בעיה בטיול.
מטיילים שמגיעים אלינו, רק משבחים ומאז לא יכולים לנסוע אחרת.

 

 

שירות אישי ללא עלות

 • תחשבו על זה, יש לכם אופציה להנות משירות של סוכן אישי, כתובת אישית משלכם לשאלות , לבעיות, להגשת התביעות. וכל זה ללא עלות נוספת מצידכם כי עמלת הסוכן הינה מצד חברת הביטוח.

   

   

  מה אנחנו מציעים ולמה איתנו?

  • הכיסוי הביטוחי שלנו כולל כיסוי להוצאות רפואיות בלתי צפויות בחו"ל ללא הגבלת סכום כמו מיון, אשפוז, בדיקות רופא, תרופות, פינוי לבית חולים, הטסה רפואית ואפילו ייעוץ עם רופא ישראלי בשיחה [נפלא לילדים]. ביטוח נפלא שמכסה גם טיולי יום כמו טרקים, ג'יפים, ראפטינק וקייקים בחינם!
   חשוב לא פחות – ללא השתתפות עצמית ולתקופות ארוכות.


   מבחינת השירות שלנו,
   אנחנו אלו שמגישים עבורכם את התביעה, מתפעלים אותה ומעדכנים אתכם שהתביעה הסתיימה בהצלחה והכסף מופיע בחשבון הבנק שלכם. הלכתם לרופא ושילמתם? שלחו לנו דוח רפואי וחשבונית וההחזר עלינו מכאן.

   סיוע בהפנייה לשירות רפואי, כסוכנות שמתמחה בתחום מעל 10 שנים, ברשותנו מאגר מקצועי ואיכותי של שירותי רפואה בכל מקום בעולם. תוכלו להתייעץ איתנו על רופאים מקצועיים באזור בו אתם שוהים.

   מחיר ללא תחרות, ברור לנו שהמחיר הוא גם פונקציה בשיקול שלכם כי מדובר בתקופה ארוכה. תתקשרו ותופתעו אין לנו ספק.

   שירות איתור כבודה החדש שלנו, מכירים את זה שמגיעים לחו"ל והמזוודות לא? רוכשים איתנו ביטוח נסיעות ונהנים משירות איתור כבודה ייחודי הדואג לאתר את המזוודה עבורכם, לעדכן אתכם בשלבי הבאת הכבודה עד לשדה התעופה שביקשתם. אם זה לא קרה לאחר 4 ימים, תקבלו פיצוי של $1,000 וכמה זה עולה לכם? כלום.

   מענה אישי של סוכנות גדולה, אם לדבר בכנות, שעושים ביטוח עם סוכן, עושים זאת בין היתר בשביל הטיפול והסיוע בשטחים אפורים ושיש חלילה בעיות. הסוכנות שלנו נחשבת למובילה בישראל בתחום ביטוח הנסיעות ומתמחה רק בזה!

פרטי קשר

צרו קשר עם הסוכנות שלנו בטלפון: 03-940-0033
וואצאפ אלינו כאן

השאירו מספר טלפון

תקבעו מועד מתאים ונחזור אליכם בהקדם!

השאירו מספר טלפון

ואנחנו ניצור קשר בהקדם האפשרי!

השאירו מספר טלפון

ואנחנו ניצור קשר בהקדם האפשרי