ביטוח נסיעות לחו״ל כלל ביטוח

היתרונות ברכישה דרכינו

  • policy-advantages-first-icon

  • policy-advantages-second-icon

  • policy-advantages-third-icon

  • policy-advantages-fourth-icon

טוב לדעת לפני

קודם כל זה אותו מחיר אז כבר לא הפסדתם.
נשארת השאלה מה הרווחתם?:)

כלל ביטוח מאפשרת לשלם עם אשראי דיגיטלי עד $500 בלבד ורק במקומות שמקבלים אשראי באמצעות הסלולר, בתביעה על ציוד אישי, ביטול טיסה, צד ג', תביעה מעל סכום זה או משהו הסתבך באפליקציה ו/או לא מאושר צריך להגיש מסודר ולקבל החזר כספי וכיף שיש סוכן שמסייע בכך ומטפל בהכל בזמן שמטיילים.

הסיבה היותר חשובה היא "גב של סוכן" מול ספינה גדולה כמו חברת ביטוח.
המון פעמים [ויש המון פוסטים מפרגנים על כך], אנחנו מסייעים באישור תביעה מיוחד.

הסיבה השלישית היא מענה לדברים ביום יום כמו הארכה של ביטוח, קיצור, שאלות כלליות שכל הזמן צריך וכיף שיש ערוץ ישיר ומהיר לכך.

מי שעושה ללא סוכן, פשוט לא בדק את היתרונות אין משהו אחר:)

"בכלל ביטוח" הרבה פעילויות מכוסות ללא הרחבה מיוחדת של ספורט אתגרי, כלומר אותן פעילויות מכוסות בבסיס הפוליסה בלי תוספת תשלום.
אילו הרחבות מכוסות ללא הרחבה? קייקים ורפטינג עד דרגה 3, גלישת גלים [לא קייט], טרקים וטיול ג'יפים.

במידה ותבצעו פעילות אתגרית אחרת, יש להרחיב ספורט אתגרי עבור אותן פעילויות כמו צלילה, בנג'י, טיפוס ועוד.

לגבי תוספת אתגרי – ניתן להרחיב גם תוך כדי הטיול בהתראה של יום אלינו לוואצאפ בלחיצה כאן

בשלב זה ניתן לרכוש את ביטוח הנסיעות של כלל ביטוח לשנה.

אפשר גם לרכוש לפחות זמן ואז לבקש הארכה בהתאם למצב רפואי, תביעות, יעד ועוד.

נעשה סדר:)
איחור מזוודה – תשלום מיידי באמצעות אפליקציה.

הוצאות רפואיות – משלמים, מביאים דוח רפואי וחשבונית ומגישים אלינו ואנחנו מסייעים בהגשת התביעה או מפעילים את הכרטיס הדיגיטלי לתביעה עד $500 ביעדים בהם מקבלים אשראי דיגיטלי.

ביטול נסיעה וגניבת ציוד אישי – תשלום עד 14 ימים [אנחנו מסייעים ומטפלים עבורכם בתהליך תביעה מסוג זה.

אשפוז מעל 24 שעות – מדובר בסכומים גבוהים ולכן כלל משלמת ישירות לספק הרפואי בחו"ל [יוצרים קשר עם מוקד החירום].

האם ניתן להרחיב ספורט אתגרי תוך כדי הטיול?
כן בהודעה אלינו בוואצאפ בהתראה של יום לפחות!
יש לשים לב למשהו ייחודי "בכלל ביטוח" ביחס לחברות אחרות:
גלישת גלים כלולה בפוליסה ללא הרחבה מיוחדת. כמו כן, טרקים, טיול ג'יפים קייקים ורפטינג עד דרגה 3 גם כן כלולים ללא תוספת מצידכם.

מה מעניק הכיסוי "שהייה נוספת בחו"ל ושינוי טיסה לאחר תום תקופת הביטוח עקב אירוע רפואי [גם בידוד בגלל קורונה]"?
מקבלים כיסוי [ללא הרחבה נוספת מצדכם] של $100 ללילה עבור הוצאות לינה עקב אירוע רפואי המונע חזרה לישראל, כמובן שזה צריך להיות מאושר ע"י חברת הביטוח וחייבים להציג מסמכים רפואיים המחייבים הישארות ביעד בחו"ל ומונעים חזרה לישראל.

כמו כן, יש כיסוי גם למקרה ואתם חיוביים לקורונה ולא יכולים לחזור לישראל ויש דרישה מהרשויות לכך, הכיסוי הוא עד $100 ללילה.

מה בהקשר למלווה?
במידה ולפי נתונים והמלצות רפואיות יש צורך במלווה, יינתן כיסוי גם עבורו אבל המלווה נכלל באותו סכום כיסוי שיש למבוטח עצמו [כלומר לא בנוסף עוד סכום כיסוי].
הכיסוי למלווה לא חל בעת בידוד אלא רק בעת אירוע רפואי שמחייב מלווה או במקרה של בידוד בחו"ל של קטין [שמחייב הישארות מלווה].

מה בהקשר לטיסה?
ישנו כיסוי לשינוי כרטיס טיסה של המבוטח ומלווה וזאת לסה"כ כיסוי של $1,500 עבור שניהם יחדיו, אבל רק עקב אירוע רפואי שמחייב הישארות מלווה [לא בידוד נניח] או במקרה של בידוד בחו"ל של קטין [שמחייב הישארות מלווה].

מה סכום הכיסוי לביטול וקיצור נסיעה?
במידה והרחבתם כיסוי עבור כך, הכיסוי עבור ביטול נסיעה הכולל טיסה, מלון והשכרת רכב הינו עד 7,000$ ועבור קיצור נסיעה [קיצור הטיול עקב אירוע רפואי בטיול] הכיסוי עד 8,000$

אם ביטלתם את הטיול עקב כך שאתם חיוביים לקורונה – הכיסוי הינו עד 5,000$ בלבד [בהנחה שהרחבתם הרחבה זו.

במידה ואינכם חיוביים לקורונה אבל נכנסתם לבידוד בהוראה מסודרת מצד משרד הבריאות, הכיסוי הינו עד 500$. כמובן תקופת אכשרה של 3 ימים מרגע רכישת הביטוח.

ניתן לרכוש למרות שאני בחו"ל?
ביטוח נסיעות לשוהים בחו"ל רלוונטי למוצר הזה בהחלט, אבל זה מחייב אישור מסודר ויש לשוחח איתנו עבור כך על מנת שנסדר אישור מיוחד ומעודכן במערכת חברת הביטוח. יש במקרה זה לשוחח איתנו ולמלא טופס הצהרת ביטוח למי ששוהה בחו"ל ואנו נעדכן עד 2 ימי עסקים באישור חברת הביטוח עבור האישור לכיסוי לביטוח הנסיעות למרות שאתם שוהים כבר בחו"ל.

לשוהים בחו"ל יש למלא את הקישור הבא:

facebook-icon

לקוחות מספרים

טל סמולר

היי חברים אני רוצה להמליץ בחום לכל מי שבכלל מתלבט איפה לסגור ביטוח נסיעות על סוכנות סייפוריו המדהימים ועל הסוכן המהמם טל ארז בפרט שדאג להפוך עולמות כדי לעזור לנו בכל דבר שרק היינו צריכות. חברה שלי עברה תאונה בקוסקו דאגו להחזיר אותה הביתה בטיסה בהקדם האפשרי ובבטחה ומיותר לציין שהיא לא שילמה אגורה השתתפות עצמית. בנוסף אני אושפזתי לילה והחברה הפכה עולמות ויצרה קשר עם בית החולים ודאגה להכל ולהסדר התשלום באותו הרגע, לאחר מכן אפילו שהיתה לי תביעה טל דאג לזה שכן יאריכו לי את הביטוח. אז חברים כל מי שסוגר ביטוח עם מגדל דרך אתם יכולים להיות רגועים ולישון בשקט הם ידאגו לכל שתצטרכו

star-blue-dark star-blue-dark star-blue-dark star-blue-dark star-blue-dark

טופז צור

אני עברתי את הטיול שלי עם סייפוריו ולא יכולתי לבקש סוכנים יותר מושלמים מהם. הם דאגו לי בכניסה לבית החולים בשיחות אוןליין עם האפליקציה הגאונית שלהם. הם דאגו לי שנגמר לי הביטוח והייתי צריכה לחדש חמש דק לפני כניסה לאמזונס. פשוט לא הפסיקו לדאוג לי עד שקיבלתי כל שקל לגבי התביעות שלי. מדהימים

star-blue-dark star-blue-dark star-blue-dark star-blue-dark star-blue-dark

מירב בלום

אני ובעלי כבר חזרנו מהטיול אבל במהלכה הדרכונים האהובים שלנו נגנבו (הפחד של כל מטייל!) מהרגע שזה קרה חברת ביטוח "מגדל" עזרו לנו ותוך שבועות בודדים משחזרנו לארץ החזירו לנו את הכסף על החידוש. רכשנו ביטוח דרך סייפוריו והתנהלנו מול הסוכן טל ארז. בן אדם מקסים שזמין כל הטיול בוואטסטפ. לא מובן מאליו

star-blue-dark star-blue-dark star-blue-dark star-blue-dark star-blue-dark

רז לנדסברגר

אני עשיתי ביטוח דרכם ולמרבה המזל לא נזקקתי להם לסיוע רפואי אבל כן נעזרתי בהם כדי לתבוע על אבדן ציוד במהלך הטיול ודאגו לי לכל התהליך מול מגדל, אני רק הגשתי טפסים ומסמכים וחיכיתי עד שהזיכוי הכספי הופיע בחשבון. בנוסף טיפלו לי בנושא הארכת הביטוח

star-blue-dark star-blue-dark star-blue-dark star-blue-dark star-blue-dark

לונלי פלג

חברים !! תודה רבה שאתם דואגים לביטוח נסיעות שלי בזמן שאני מטייל במזרח. באמת שירות אישי, מהיר, כיפי, וסופר מקצועי – ובנוסף שמחתי להכיר חברים חדשים Safe4you & טל ! ממליץ בחום.

star-blue-dark star-blue-dark star-blue-dark star-blue-dark star-blue-dark

נטע אסייג

האמת שאני בדרך כלל סוגר ביטוח ודברים לבד כי תמיד חשבתי שסוכן עולה יותר. הפעם הייתי חייב ייעוץ מקצועי לטיול הגדול ואי אפשר היה להתעלם מההמלצות עליכם אז פניתי גם:) בזכותכם כל הטיול בכל הקשור לביטוח היה פשוט ונוח. תמיד קיבלתי תשובות איך לפעול ומה לעשות, כל התביעות שולמו, הארכת הפוליסה פעמיים בתוך שניה. ממליץ בחום, פשוט אין עליכם!

star-blue-dark star-blue-dark star-blue-dark star-blue-dark star-blue-dark

דן כץ

אנחנו משפחה שיצאה לשליחות קצרת טווח של כמה חודשים בהודו, טל והצוות טיפלו לנו בכל מה שהיינו צריכים, תביעות שנדרשנו, הארכה לביטוח, וזמינות נהדרת! תודה על השירות הנפלא!

star-blue-dark star-blue-dark star-blue-dark star-blue-dark star-blue-dark
arrow-right-blue-dark
arrow-left-blue-darks
hp-claims-icon-3

תפריט נגישות