מחיר:

סה״כ: 630$

הצעה לביטוח נסיעות - Ilay

פרטי נסיעה

סה״כ: 630$

הסיפור שלנו

למה לרכוש ביטוח עם סוכן?🥇
קודם כל זה אותו מחיר אז כבר לא הפסדתם ונשארת השאלה מה הרווחתם איתנו כסוכן שלכם?:)

הגשת תביעות בזמן שאתם מטיילים

בכל חברות הביטוח כולל פספורטכארד, צריך להגיש תביעה באופן עצמאי ומסודר שמדובר בתביעה על ציוד אישי, ביטול טיסה, צד ג', כרטיס לא עבד או נאבד, לא מאשרים לכם תביעה ועוד ועוד. כיף גדול שיש סוכן שמסייע בכך ומטפל בהכל בזמן שמטיילים.

שטחים אפורים

הסיבה השניה היא "גב של סוכן" מול ספינה גדולה כמו חברת ביטוח שלא הכל שחור ולבן. יש בשפע פוסטים מפרגנים מצד מטיילים על אישורי תביעות מיוחדים שבלעדינו זה לא פשוט לא היה קורה.

מענה בזמן טיול

הסיבה שלישית היא מענה לדברים ביום יום כמו הארכה של ביטוח, קיצור, שאלות כלליות שכל הזמן צריך וכיף שיש ערוץ ישיר ומהיר לכך.

ב-100%. מי שעושה ללא סוכן, פשוט לא בדק את היתרונות אין משהו אחר:)
🤸‍♂️ משפט לסיום- ניקח עולם דומה לתחום שלנו

אם לכולם הייתה אפשרות לרכוש טיסה עם סוכן נסיעות וזה היה באותו מחיר, כולם היו עושים דרך סוכני נסיעות כי קל ונגיש יותר לפנות לסוכן לשינויים ומה שצריך, זה נכון גם לגבי דיון בבית משפט, כולם רוצים את העו"ד הכי הכי לצידם ובטח אם לא עולה להם כסף.
לכם יש בביטוח את הסוכן הכי הכי, ובלי לשלם יותר. לא תקחו?*

שירות עם סוכן

 • הגשת תביעות בזמן שאתם מטיילים
  בכל חברות הביטוח כולל פספורטכארד, צריך להגיש תביעה באופן עצמאי ומסודר שמדובר בתביעה על ציוד אישי, ביטול טיסה, צד ג’, כרטיס לא עבד או נאבד, לא מאשרים לכם תביעה ועוד ועוד. כיף גדול שיש סוכן שמסייע בכך ומטפל בהכל בזמן שמטיילים.
 • שטחים אפורים
  הסיבה השניה היא “גב של סוכן” מול ספינה גדולה כמו חברת ביטוח שלא הכל שחור ולבן. יש בשפע פוסטים מפרגנים מצד מטיילים על אישורי תביעות מיוחדים שבלעדינו זה לא פשוט לא היה קורה.
 • עולם התביעות
  ביטוח עושים בשביל לקבל כסף בעת הצורך, שנקבל מה שמגיע לנו וכמה שיותר. הסוכנות שלנו טיפלה בתביעות במשך שנות פעילותה בהקיף של מילוני דולרים, אנחנו הכי מקצועיים ויודעים בדיוק מה צריך להגיש כדי שאתם תקבלו את מירב הכסף שמגיע לכם ולהדריך אתכם ברגע האמת בחו”ל עם ערך מוסף של סוכן חזק בחברה.
 • מענה בזמן טיול
  הסיבה שלישית היא מענה לדברים ביום יום כמו הארכה של ביטוח, קיצור, שאלות כלליות שכל הזמן צריך וכיף שיש ערוץ ישיר ומהיר לכך.
  ב-100%. מי שעושה ללא סוכן, פשוט לא בדק את היתרונות אין משהו אחר:)
  🤸‍♂️ משפט לסיום- ניקח עולם דומה לתחום שלנו

  אם לכולם הייתה אפשרות לרכוש טיסה עם סוכן נסיעות וזה היה באותו מחיר, כולם היו עושים דרך סוכני נסיעות כי קל ונגיש יותר לפנות לסוכן לשינויים ומה שצריך, זה נכון גם לגבי דיון בבית משפט, כולם רוצים את העו”ד הכי הכי לצידם ובטח אם לא עולה להם כסף.
  לכם יש בביטוח את הסוכן הכי הכי, ובלי לשלם יותר. לא תקחו?*

למה אנחנו מכולם?

מבין כל האפשרויות הקיימות, למה שווה לכם לבחור דווקא בנו?
יש המון אפשרויות לרכישת ביטוח. על זה אין ויכוח, אבל כן תרשו לנו להציג למה דווקא אנחנו.

 • זה התחום שלנו
  הסוכנות שלנו מתמחה בביטוח נסיעות לחו”ל ו-99% מפעילות הסוכנות הוא ביטוח נסיעות. המשמעות היא שלצידכם עומד הסוכן המקצועי ביותר שתוכלו להעמיד לשירותכם.
 • אזורים אפורים
  שעושים ביטוח עם סוכן, רוצים שיהיה שם עבורנו בבעיות ובאישורים המיוחדים. כסוכנות ביטוח הגדולה בישראל בתחום זה, אנחנו הגב שלכם, הכוח שלכם בתביעות ובהזזת הדברים בצורה הכי יעילה וטובה כדי שתהיו מרוצים.
 • עולם התביעות
  ביטוח עושים בשביל לקבל כסף בעת הצורך, שנקבל מה שמגיע לנו וכמה שיותר. הסוכנות שלנו טיפלה בתביעות במשך שנות פעילותה בהקיף של מילוני דולרים, אנחנו הכי מקצועיים ויודעים בדיוק מה צריך להגיש כדי שאתם תקבלו את מירב הכסף שמגיע לכם ולהדריך אתכם ברגע האמת בחו”ל עם ערך מוסף של סוכן חזק בחברה.
 • ידע זה כוח
  לא מעט פעמים יש שאלות בטיול, גנבו לי, עשו לי, האם צלילה מכוסה ועוד ועוד. שתשאלו אותנו את השאלות האלו בוואצאפ, מעבר לזמינות מדהימה, אתם תקבלו תשובות מקצועיות, מדויקות, נכונות והכי חשוב שטובות לכם כדי להוציא את המיטב. נדיר מאוד למצוא אותנו אומרים לכם: “לא יודעים, בודקים ומעדכנים מחר”.
 • צוות מנצח
  מעטים מאוד האנשים שחיים ונושמים נסיעות לחו”ל כמונו. הסוכנות שלנו היא צוות שמנצח על “תזמורת השירות והביטוח”. בואו נדבר בכנות, כולנו בני אדם. אם חלילה סוכן חולה, בחופשה קצרה, באירוע פרטי או אפילו עמוס בפניות אז לא תקבלו מענה? ברור שכן תקבלו! יש את הסוכן האישי [טל ארז] ויש בנוסף את הצוות המדהים של הסוכנות תחתיו. כולנו אתכם זמינים לכם במקצועיות רבה וזה יתרון אדיר. השירות האישי שלכם מובטח לכם תמיד!
 • הפניה למקומות רפואה בעולם
  יש ברשותנו מאגר שירותי רפואה אדיר שעוזר למטיילים להגיע למקומות רפואה נפלאים בהמון מקומות. אין כיום חברה ובטח לא סוכן עם מאגר כמו שלנו שמתעדכן כל הזמן!
 • סיוע לאחר
  אם נדבר על צד נוסף, המטרה שלנו בחיים בין היתר היא לעשות טוב אחד לשני. הסוכנות שלנו תורמת בכל חודש 10% מרווחיה לעמותת “קראתי בכל לב” המדהימה שעוזרת למאות משפחות קשות יום. ברכישה איתנו אתם עוזרים לנו בתרומה לעמותה שמסייעת להמון משפחות.

מתלבטים?

אספנו בשבילכם יותר
מ-1000 המלצות

ואנחנו לא מגזימים

recommendations-first-image
recommendations-single-1 1/12
recommendations-single-2 2/12
recommendations-single-3 3/12
recommendations-single-4 4/12
recommendations-single-5 5/12
recommendations-single-6 6/12
recommendations-single-7 7/12
recommendations-single-8 8/12
recommendations-single-9 9/12
recommendations-single-10 10/12
recommendations-single-11 11/12
recommendations-single-12 12/12

כיסויים כלולים בהצעה | פספורטכארד

 • איתור וחילוץ
 • מזוודה עד $2,500
 • איחור מזוודה - פיצוי $150
 • ספורט אתגרי

הרחבות בתשלום | עלות לכל נוסע

 • גניבת סלולר עד $800: $90 חד פעמי
 • גניבת סלולר עד $1,600: $2.1 ליום
 • מגן קורונה: $50 חד פעמי
 • ביטול וקיצור נסיעה רפואי: $16 חד פעמי

השתתפות עצמית

 • 0% ברפואה
 • 50% בציוד ובשאר הדברים
 • 100$ באלקטרוניקה

אופן הפעלת הביטוח

כרטיס אשראי באמצעות תשלומים עבור טיפול רפואי

טוב לדעת לפני

קודם כל כן:) עכשיו נסביר כמה אותיות קטנות.

חברת הביטוח תבדוק ותוודא במעמד הבקשה להאריך את תקופת הביטוח, שהכל תקין ויציב עם המבוטח ובהתאם לכך ולתביעות שהיו חלילה בטיול, תחליט אם "מתאים" לה להאריך את הביטוח.

חשוב להגיד, מרבית הארכות מאושרות ובטח עד חצי שנה טיול. מעל חצי שנה מקפידים יותר בחברת הביטוח בהתאם לתביעות שהיו ומצב רפואי. פספורטכארד וכלל ביטוח נחשבות לגמישות ביותר בכל הקשור להארכה.
מגדל, הפניקס והראל יותר מדקדקות בעניין.

כן, אבל שוב כמה אותיות קטנות.

בפספורטכארד וכלל ביטוח תקבלו את ההפרש היחסי בכל מצב בלי קנסות. למעט מקרה בו חזרתם על חשבון חברת הביטוח לארץ [כמו תביעה של הטסה רפואית ו/או תביעה על קיצור נסיעה עקב אירוע רפואי של המבוטח או בן משפחה קרוב.

במגדל, הפניקס והראל תקבלו את ההפרש רק אם לא הייתה תביעה בכלל על שום דבר בטיול.

אם יש לכם תאריכים מדויקים אז נפלא! אם לא וזה טיול ספונטני, אז תעשו לתאריך משוער ומקסימום תאריכו או תקצרו את הביטוח.

במגדל, הראל והפניקס כדאי אולי לעשות למעט פחות ואז להאריך כדי לא להפסיד את הכסף במקרה של חזרה מוקדמת לארץ וקיצור הטיול.

קודם כל כיף שבוחרים בנו כסוכן הביטוח שלכם בטיול.

אנחנו מזכירים שהיתרון יתרון הוא שיש סוכן וכתובת אישית לכל בעיה או תביעה בטיול והמחיר זהה בדיוק כך שרק מרוויחים שירות מדהים וחשוב ובלי לשלם יותר כי העמלה שלנו מצד חברת הביטוח.

כדי להתקדם, יש ליצור איתנו קשר טלפונית [03-940-0033] או לרכוש עצמאית בלינק המופיע כאן בהצעה שלנו או באתר שלנו תחת "רכישה מהירה".

חשוב מאוד דרך הלינק שלנו על מנת שזה ישויך אלינו כסוכן.

כל יעד שאולי תהיו בו בטיול. אל דאגה, אף יעד לא עולה יותר מבחינת עלות מלבד ארה"ב שם עלות הביטוח יקרה יותר במעט.

אם כן תהיו בארה"ב, כדאי לסמן אר תאריכים ספציפיים שתהיו שם ואפשר גם לעדכן לפני הגעה לשם אם טרם ידועה לכם תקופת הביטוח שם.

תפריט נגישות